DPS

“BRYTYJSKA POLSKA RODZINA” – o życiu Polaków, polskich rodzin w Wielkiej Brytanii rozmowa z gościem z wysp – Anną Bąk. 7 marca 2011 r.

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Jeszcze kilka lat temu na wyjazd do Wielkiej Brytanii decydowały się głównie osoby szukające pracy, pragnące zarobić na dom, czy na samochód i chcące wrócić do Polski. Jak to wygląga obecnie? Wiele osób mieszkających na wyspach, przestało już obserwować kurs funta, nie planuje powrotu do kraju, a przynajmniej w ciągu najbliższych kilku lat. W większości są to ludzie młodzi. O życiu Polaków, polskich rodzin w Wielkiej Brytanii Danusia Świątek rozmawia ze swoim gościem z wysp – Anną Bąk.

Posłuchaj audycji:
[gplayer href=”http://www.dobrapolskaszkola.com/upload/Polonijna.anglia.mp3″][/gplayer]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *