DPS

“PASJA NADAJE SENS MOJEMU ŻYCIU” – rozmowa Agą Korfanty, malarką i ilustratorką książek. 1 kwietnia 2011 r.

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

“Pasja jest czymś, bez czego nie sposób żyć! Dzięki niej mogę tworzyć i czuć się szczęśliwa. Najbardziej moją kreatywność pobudza… miłość. Kiedy jestem zakochana w jakimś temacie, motywie lub w jakims tekście, to praca, moje plastyczne tworzenie po prostu mnie uskrzydla! Moje motto na życie to mieć szacunek dla samego siebie i szanować innych.”

Gościem Danusi Świątej w “Polonijnej Mamie” Polskiego Radia 910 AM Nowy Jork jest Aga Korfanty – ilustratorka książek i malarka.

Posłuchaj audycji:
[gplayer href=”http://www.dobrapolskaszkola.com/upload/aga.korfanty1.mp3″][/gplayer]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *