DPS

“BIEDA – PRZEWODNIK DLA DZIECI” – z autorką książki Hanną Gill-Piątek

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Bieda to nie jest tylko brak pieniędzy. Wiąże się z nią dużo gorszych rzeczy. Wstyd, że nie mam tego co inni. Złość i poczucie poniżenia, kiedy porównuję się z rówieśnikami. Przecież ich rodzice kupują im drogie prezenty, którymi lubią się chwalić przed całą klasą. Pewnie czujesz, jakie to musi być trudne. A przecież ubóstwo nie jest nigdy winą dziecka. To dorośli odpowiadają za jego los.

Rozmowa Danusi Świątek z autorką książki Hanną Gill-Piątek w programie Polonijna Mama Polskiego Radia 910AM Nowy Jork.

Posłuchaj audycji:
[gplayer href=”http://www.dobrapolskaszkola.com/upload/Bieda_przewodnik.mp3″][/gplayer]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *