DPS

“KANGUR MATEMATYCZNY W POLSKIEJ SZKOLE W MAHWAH, NJ”. 18 marca 2011 r.

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

17 marca br. był ważnym dniem, na którego
z niecierpliwością oczekiwało wielu matematycznych “Kangurów” – uczniów, zarówno polskich jak i amerykańskich szkół, którzy przez cały rok przygotowywali się do udziału w Międzynarodowym Kangurze Matematycznym 2011 r.

Do egzaminu przystąpiły również jak co roku, dzieci z Polskiej Szkoły w Mahwah, NJ. Dla niektórych było to ogromne przeżycie. Iza Laskowska oraz Danusia Świątek rozmawia z uczestnikami Konkursu o “Kangurowych” wrażeniach “na gorąco”, zaraz po jego zakończeniu.

Posłuchaj audycji:
[gplayer href=”http://www.dobrapolskaszkola.com/upload/KANGUR.mp3″][/gplayer]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *