DPS

“WWW.EDUSTATION.PL” – czyli ucz się języka angielskiego za darmo i w każdym miejscu!

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Gościem Danusi Świątek w “Polonijnej Mamie” Polskiego Radia 910AM Nowy Jork jest Dmitrij Żatuchin, prezes portalu www.edustation.pl , na którym bezpłatnie można uczyć się języka angielskiego, a już wkrótce innych języków, w tym polskiego.

Dmitrij Żatuchin włada 6 językami i uważa, że znajomość języków jest elementarną rzeczą w życiu każdego człowieka, szczególnie w dzisiejszych czasach. Twierdzi, że nauka języków powinna odbywać się w sposób naturalny, podobnie jak odbywa się to u małych dzieci, bez narzucisków czy narzucania określonych metod. Nauka taka powinna być również ogólnie dostępna i bezpłatna. Portal skierowany jest do wszystkich, zarówno małych dzieci, jak i osób dorosłych.

Posłuchaj audycji:
[gplayer href=”http://www.dobrapolskaszkola.com/upload/eustation.mp3″][/gplayer]


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *