MONIKA EISENBART. POMONA, NY

Nazywam się Monika Eisenbart, mieszkam w Pomonie, NY. Jestem żoną wspaniałego mężczyzny i mamą drugiego wspaniałego mężczyzny. Od narodzin synka coraz częściej sięgam po aparat fotograficzny – korciło mnie aby utrwalić na zdjęciach wszystkie cudowne chwile, jakie przyżywałam z dzieckiem.
A potem się w tym zakochałam. Fotografia to nie tylko hobby, to mój sposób na życie: kupiłam profesjonalny sprzęt i zaczęłam fotografować inne dzieci i ich rodziców.Fotografia rodzinna to cudowna rzecz. Dzieci tak szybko rosną – czuję się cudownie gdy łapię niepowtarzalne sytuacje, śmieszne minki maluchów, chemię między rodzicami a dziećmi. Wszystko, co czyni życie rodziny tak wspaniałym.

Do USA przeniosłam się 10 lat temu prosto z warszawskiej Pragi. Kto zna tą dzielnicę, wie, że można się tam napatrzeć na różne aspekty życia. Może właśnie moje dzieciństwo i młodość nauczyły mnie, jak obserwować, zaglądać ludziom do środka, do ich wnętrza.
Bez tego fotografia byłaby jedynie martwym rzemiosłem. Chcę, żeby moje zdjęcia oddawały emocje, jakie niesie życie. I bardzo się cieszę, że moge się dzielić tym z Wami.

Fotografia i moja rodzina to nie wszystko, co kocham. Cóż jestem fanką lodów i mlecznej czekolady. Uwielbiam biegać i mam nadzieję, że kiedyś wystartuje w maratonie nowojorskim. A czego nie lubię? Chyba tylko mleka. Ale proszę nie mówić o tym mojemu synkowi.

Jestem szczęśliwa. Popatrzcie na szczęście – dzięki temu będziecie szczęśliwi razem ze mną.

www.monikaeisenbartblog.com

One Response to MONIKA EISENBART. POMONA, NY

1. Ewa Krawczyk March 22, 2012 at 12:49 pm

Czy nie bylaby Pani zainteresowana zrobieniem zdjec rodzin amerykanskich szczesliwych mimo tego ze maja niepelnosprawne dzieci. Wszystkim zadalibysmy te same pytania i powstala by ksiazka, przelamujaca sterotypy myslenia o dziecku niepelnosprawnym w Polsce. Ja mieszkam na Pradze, wiec woiem o czym Pani pisze. Tym dzieciakom trzeba dac szanse a zrobia wiele. Zajmuje sie w Warszawie dziecmi niepelnosprawnymi i zagrozonymi wykluczeniem lub majacymi juz konflikt z prawe jako Fundacja wiecej o mnie moze Pani przeczytac na stronie mojej Fundacji na FB – Fundacja Pomoz Innym z polskimi literami i na mojej prywatnym FB Ewa Krawczyk z Warszawy. czekam na kontakt, jestem w NY w redakcji dobrej polskiej szkoly . Moj tel polski to 502085197