DPS

“OPOWIEŚCI Z WIECZNIE ZIELONEGO LASU” Malwina Prus-Zielińska

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Anioł Piotr mieszka w malej chatce na polance w głębi Wiecznie Zielonego Lasu. Kazdy mieszkaniec Lasu wie, ze mozna zawsze wpasc do niego na filizankę goracej czekolady, po poradę lub po prostu by sobie razem posiedziec. Anioł zszedl na ziemię specjalnie, by zaopiekowac Wiecznie Zielonym Lasem. To on pilnuje, zeby pani Zima nie dala sie za mocno we znaki jego mieszkancom lub nie przykryla za bardzo choinek swoja kolderka, a Wiosna nie opozniala się ze swoim przyjsciem. Aniol Piotr jak przystalo na prawdziwego Aniola, potrafi rozwiazac kazdy problem.

Ciepła i wciągajaca historia mieszkancow Wiecznie Zielonego Lasu, ktora autorka Malwina Prus-Zielinska napisala dla swojej coreczki Marysi. Ksiazka przenosi dzieciecych czytelnikow (i nie tylko dzieciecych) w swiat pelen magii, dobrych i wrazliwych istot, zwraca uwagę dziecka na takie cechy jak zyczliwosc, dobroc czy bezinteresowna pomoc. Doskonala dla dzieci od lat 3. Do zakupienia na www.bluetreestore.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *