DPS

ISABEL ALLENDE OPOWIEŚCI O PASJI

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

“To, co liczy się najbardziej i zmienia świat to pasja. Pasja w sercu. Serce jest tym, co nas napędza i określa nasz los. Nasz świat potrzebuje indywidualistów, poszukiwaczy przygód, dysydentów, outsajderów i buntowników – którzy zadają pytania, naginają zasady i podejmują ryzyko. Mili i zroworozsądkowi ludzie nie są postaciami, którzy odgrywają istotną rolę w kształtowaniu naszego świata. Sprawdzają się natomiast świetnie w rolach byłych małżonków” – znana chilijska pisarka Isabele Allende (m.in. “Dom duchów”, “Ewa Luna”,”Miłość i Cienie”, “Córka fortuny”, “Afrodyta”), opowiada “z pasją” o tym, co jest najważniejsze w naszym życiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *