KONKURS LITERACKO – PLASTYCZNY “TATA”

KONKURS LITERACKO – PLASTYCZNY “TATA”– organizowany przez Polskie Radio 910 AM WRKL i portal www.DobraPolskaSzkola.com

Tato jest pierwszym nauczycielem wprowadzającym w zewnętrzny świat, pokazującym nie tylko jego “jasne” strony, ale również te mniej bezpieczne. W poznawaniu świata ojciec stanowi dla dziecka filar bezpieczeństwa, do którego zawsze może przyjść, kiedy czuje zagrożenie.

Konkurs jest skierowany jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Jego celem jest podkreślnie i zwrócenie uwagi, szczególnie najmłodszych, jak niezwykłą rolę w ich życiu odgrywa tato.

Prace można nadsyłać w dwóch kategoriach:
Literackiej: wiersz, opowiadanie, wspomnienie i listy do taty.
Plastycznej: rysunek, malarstwo, fotografia i collage o rozmiarach A4 (8.5×11”) lub A3 (11×17”). Limit – jedna praca na uczestnika konkursu.

Tematyka pracy jest otwarta, chcemy zostawić ją wyobraźni uczestnika. Z czym kojarzy mi się mój tato? Jak go postrzegam? Czego mnie uczy? Jak postrzegam ojcostwo?

Prace należy nadsyłać do 5 czerwca, 2011 r. na adres:

Polskie Radio 910AM
1551 Rt. 202