DPS

“Obudź w sobie olbrzyma!” – rozmowa z Dorotą Goral- Drzewińską, certyfikowanym coachem.

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Każdy z nas ma jakis talent. Czasem nam się wydaje, że akurat my nie zostaliśmy obdarzeni zbytnimi darami od losu, nie widzimy niczego takiego w sobie, porównujemy sie z innymi, którzy mają spektakularnie osiągnięcia
i wypadamy przy nich jakoś blado. Jednak gdybyśmy się tak mocniej zastanowili,
z pewnością każdy znalazłby coś, czego wykonywanie przychodzi mu nadzwyczaj łatwo, co robi z dużą przyjemnością, czemu powięca więcej uwagi niż innym rzeczom.

Marta Kustek rozmawia z Dorotą Goral – Drzewińską, certyfikowanym trenerem coachingu o sposobach wydobywania
z ludzi tego, co w nich drzemie, ich wrodzonych talentach, o ich szlifowaniu i praktycznym zastosowaniu w życiu. W skrócie można powiedzieć, że Dorota pomaga swoim Klientom uwierzyć w siebie i w to, że mogą coś zrobić ze swoim życiem, nauczyć się nowych umiejętności, szczególnie tych, które zawsze pozostawały w sferze marzeń i nigdy nie było okazji, by poznać je bliżej.


[gplayer href=”http://www.dobrapolskaszkola.com/obudzic.olbrzyma.mp3″][/gplayer]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *