DPS

“Kolejne pluszaki i zabawki zawędrowały do polskich przedszkoli!”

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

W akcji naszego portalu “Pluszakowy most” kolejne już zabawki, książeczki i pluszaki dotarły do następnych polskich przedszkoli w małych miejscowościach – tym razem do placówek w Rzadkwinie i w Ciechrzu (województwo poznańskie). Koordynatorem zbiórki zabawek na terenie Nowego Jorku była Magda Domarecka, która zebrała największych dziecięcych ulubieńców.

Przedszkole w Rzadkwinie liczy 18 dzieci. Zabawki były bardzo różnorodne i naprawdę fantastyczne. Dzieciom aż się oczy zaświeciły z wrażenia, kiedy zobaczyły tak olbrzymią ich ilość. Szalały szczęśliwe sięgając do ogromnego pudła. Były i piski i podskoki z radości. Przedszkole jak na swoje skromne możliwości jest dość dobrze wyposażone, ale nie było dziecka, które nie cieszyłoby się
z nowych zabawek. Chłopcy z zapałem urządzali wyścigi samochodowe, dziewczynki układały układanki, puzzle, przytulały misie.

Dzieci w przedszkolach uczą się też angielskiego, toteż książki i zabawki dźwiękowe będą właściwie wykorzystane. W imieniu dzieci i Pań wychowawczyń bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za przesłane zabawki oraz firmie DOMA Export za sponsorowanie wysyłek do Polski!

Malwina Prus – Zielińska

Koordynator Akcji “Pluszakowy Most” na terenie Polski.


Sponsorem akcji jest firma wysyłkowa DOMA Export z Linden, NJ.

Doma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *