DPS

“Nigdzie nie ma takiej Gwiazdki jak w Polsce!”

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Wielu Polaków wyjeżdża do innnych krajów
z zamiarem spędzenia określonego czasu, podreperowania domowego budżetu czy nauki języka i powrotu do Polski. Czasem jednak życie układa swój scenariusz inaczej. Zdarza się, że w trakcie pobytu zagranicą spotykamy swoją drugą połówkę, zakładamy rodzinę i decydujemy się na pozostanie w tym kraju na stałe. Wtapiamy się w lokalną społeczność, tradycje, tu przychodzą na świat nasze dzieci.
Wielu z nas jednak wciąż myśli o Polsce, przyjeżdża do kraju w wakacje i święta, przywożąc swoją rodzinę, pokazując polskie tradycje oraz najpiękniejsze miejsca w kraju.

Tak robi pani Grażyna Notvogels z Hannoveru, która wraz ze swoim niemieckim mężem
i dziećmi wybrała się na Kasprowy Wierch. Na górskim szlaku spotkała Danusię Świątek, również będącą na wakacjach w Polsce ze swoją rodziną. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy na szczycie Kasprowego Wierchu!

[gplayer href=”http://www.dobrapolskaszkola.com/wp-content/uploads/2011/08/Hanover.mp3″][/gplayer]


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *