DPS

“Zabawki akcji “Pluszakowy Most” dotarły do Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny w Inowrocławiu”

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

We wtorek przed świętami wielkanocnymi, pluszaki i zabawki zbierane w akcji naszego portalu “Pluszakowy Most” dotarły do dzieci przebywających w Samodzielnej Grupie Wychowawczej Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny w Inowrocławiu. Wychowankowie grupy są w wieku od 3 do 18 lat.
Jak się okazało, był to fantastyczny prezent na święta.

Była to jedynie część dużego transportu zabawek zebranych wśród polonijnych rodziców w ramach trzeciej już edycji akcji, w której zebraliśmy w niej ponad 3 tysiące zabawek dla dzieci w Polsce. Pozostałe pluszaki dotrą w najbliższym czasie do wybranych Domów Dziecka oraz wiejskich przedszkoli.

“Dzieci były zachwycone zabawkami” – powiedział wychowawca grupy Maciej Kluczyk – “Powybierały sobie wiele sztuk i pozanosiły do swoich pokoi. Są zabawki, które uświetniają wygląd pokoi wychowanków, ale są też takie, które towarzyszą im do snu (dzieciaki są wtulone w swoich pupili). Miłe było to, że nawet 17-latkowie powybierali sobie pluszaki. Chciałem w imieniu dzieci bardzo podziękować za okazaną chojność i udział w tak fajnej inicjatywie.”Maciej Kluczyk ze swoimi wychowankami.

Zbiórka zabawek dla polskich potrzebujących placówek wciąż trwa. Jeżeli posiadają Państwo pluszaki (muszą być w bardzo dobrym stanie), gry, zabawki, książeczki, którymi Państwa dzieci przestały się już interesować, prosimy dzwonić: tel. 347-475-8966 lub przesyłać je na adres:

Polonijny portal www.DobraPolskaSzkola.com
60-02 69 Ave.
Ridgewood, NY 11385


Sponsorem akcji jest firma wysyłkowa DOMA Export z Linden, NJ.

Doma

Zobacz również:

Firmy wspierające akcję “Pluszakowy Most”

“Akcja Pluszakowy Most w Polskiej Szkole im. Henryka Sienkiewicza na Brooklynie”

“Kolejne pluszaki i zabawki zawędrowały do polskich przedszkoli!”

Akcja “PLUSZAKOWY MOST”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *