DPS
No Comments

“ELF UKŁADAŁ KUFLE” Tadeusz Morawski

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

ELF UKŁADAŁ KUFLE. Tadeusz Morawski

 

Rok wydania: 2011
Liczba stron: 115
Okładka: miękka

Cena: $5
Koszt przesyłki: $2 (tylko na terenie USA)
 

Ksiegarnia online

 
Na pograniczu literatury, satyry i intelektualnych igraszek rozwija się ostatnio niezwykła zabawa o starożytnych korzeniach – PALINDROMY. Głównie za przyczyną prof. Tadeusza Morawskiego, który niezłomnie propaguje i dzieli się swoją pasją. Robi to na tyle skutecznie, że tworzenie zdań, które czytane zarówno od prawej, jaki i od lewej strony, znaczą dokładnie to samo, staje się coraz bardziej popularne. I tak, niewinnie zaczynająca się przygoda z lingwistyką, sprawiła, że aktualnie mamy naturalny przyrost zagorzałych palindromistów. To właśnie dla miłośników łamigłówek językowych oraz osób pragnących zgłębić tajniki powstawania i mnogość odsłon palindromów ukazała się kolejna publikacja Tadeusza Morawskiego „Elf układał kufleE”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *