DPS

“Zabawki, które inspirują”

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Czasy mamy bardzo ciekawe. Wszystkiego wokół jest pełno, szeroki wybór produktów powoduje, że często czujemy się zagubieni w naszych decyzjach. Zamiast kupić coś, co rozwinie umiejętności naszego dziecka, zamawiamy w internecie kolejną zabawkę, którą reklamują.

Dzisiaj przedstawiamy Wam produkty szyte i robione ręcznie, które nie doczekały się reklamy w masowych środkach przekazu, a szkoda, bo są niezwykłe.

Te bardzo proste w formie zabawki posiadają ukrytą moc: działają na wyobraźnię, pobudzają do myślenia, wzbudzają w dziecku zastanowienie i zadumę. Dlaczego? Bo np. lalka ma zakryte usta i nie widać, czy się śmieje czy płacze. Mimika szmacianych lalek jest w ogóle niezwykła sama w sobie, bo nie często się spotyka lalki z wyrazem twarzy. Jedna z nich ma na przykład na stałe zamknięte oczy.

Drewniane puzzle zostały zaprojektowane przez francuskiego artystę. Są przestrzenne, bogate
w kolorystykę i pełne ukrytych rozwiązań.

Zachęcamy Was do sięgania po ciekawe zabawki. W końcu to są nasze dzieci i to od nas zależy,
czy w przyszłości będą mieć na tyle silną wyobraźnię, by radzić sobie z życiowymi problemami.

Wiecej na stronie: www.severinmillet.com

Szmacianki: www.etsy.com/shop/PinkCheeksStudios?page=1

Malgorzata Mroczkowska
www.mumsfromlondon.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *