DPS

Letnie czytanie w parku Brooklyn Bridge

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Okazuje się, że wspólne czytanie może być bardzo przyjemne, a zwłaszcza czytanie pod gołym niebem, przy blasku księżyca! Books Under the Bridge to doskonała propozycja na wakacyjny gorący wieczór nad wodą, przygotowana przez Brooklyn Bridge Park.

W poniedziałek, 13 sierpnia, o godzinie 7 wieczorem, będzie można posłuchać w parku, w dwóch różnych miejscach, czytania książek wybranych przez lokalne księgarnie. Czytelnicze wieczory będą odbywać się cyklicznie, terminy przyszłych spotkań zostaną wkrótce ogłoszone.

13 sierpnia, godz. 7 pm:

Books Under the Bridge
Brooklyn Bridge Park, Pier 1, Old Fulton St, (at Water St), New York

Books Beneath the Bridge
Brooklyn Bridge Park, Main St, (at Fulton Ferry Landing), Brooklyn, NY

Organizatorzy zapraszają właścicieli sklepów z książkami z Brooklynu, do skorzystania z tej oryginalnej promocji, wybrania swoich książkowych pozycji i przyłączenia się do czytania pod chmurką.

DPS
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *