DPS

No Pants Subway Ride

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kolejna coroczna impreza w nowojorskim metrze – No Pants Subway Ride, czyli przejażdzka metrem bez spodni, mająca bardzo wielu zwolenników wśród mieszkańców Nowego Jorku. W tym roku odbyła się w niedzielę, 13 stycznia. Pasażerowie podróżujący od godziny 3 pm do 5 pm, nie świadomi zapowiadanego happeningu, byli mocno zaskoczeni tak dużą ilością osób w metrze, ubranych w dolnej części swojej garderoby jedynie w majtki. Około godziny 5 pm wszyscy uczestniczący w rozbieranej akcji spotkali sie na Union Square, by kontynuować happening w Barze 13.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Thomasa Donleya.

image

image2

image3

image4

image6

image8

image9

image10

image11

image12

image13

image14

image15

image17

image18

image20

image22

image23

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *