Prof. Jan Miodek do polonijnych rodziców: “Podtrzymujcie w domu język polski!”

Danuta Świątek z redakcji naszego portalu była gościem styczniowego wydania programu Słownik Polsko@Polski w Telewizji Polonia. W programie omawiane są najczęstsze błędy językowe na przykładach
z żywego języka – z Internetu, prasy i telewizji. Głównym ekspertem w programie do spraw języka polskiego jest prof. Jan Miodek.

Profesor jest również honorowym patronem prowadzonej przez portal akcji “W naszym domu mówimy po polsku!”. Posłuchajmy, co ma do powiedzenia w tym temacie polonijnym rodzicom!

One Response to Prof. Jan Miodek do polonijnych rodziców: “Podtrzymujcie w domu język polski!”

1. Zofia Rebisz February 6, 2013 at 1:58 am

Danusiu Gratuluje goszczenia w programie Prof. Miodka

Rowniez moje gratulacje za utworzenie portalu “W naszym domu mowimy po polsku”

Dziekuje wszystkim sobotnim polskim szkolom do ktorych uczestnily moje dzieci, za to ze pomogly mi a takze im doskonale opanowac jezyk polski i nauczyc sie polskich tradycji
    Moje dzieci mowia po polsku !!!