DPS

Monika Brodka na Sound City New York

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Monika Brodka ponownie zawitała do Nowego Jorku. Tym razem wystapiła w Knitting Factory na Brooklynie
w ramach muzycznego festiwalu Sound City New York. Festiwal Sound City New York skierowany jest do przedstawicieli branży muzycznej, jego celem jest prezentowanie na amerykańskim rynku europejskich muzycznych talentów, głównie z Wielkiej Brytanii. Monika Brodka jest jedyną polską wykonawczynią, która została zaproszona na festiwal. Obok niej, wystąpiły tego wieczoru głównie brytyjskie zespoły m.in. Reverend and the Makers, KOF, Tea Street Band, the Verdict, the Anfield.

 

IMG_9930a

 

IMG_9925a
 
IMG_9923a
 
IMG_9945a
 
IMG_9944a
 
IMG_9938a
 
IMG_9935a
 
IMG_9932a
 
IMG_9920a
 
IMG_9919a
 
Fot. Marta Kustek
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *