DPS
No Comments

“Jeżeli rodzice dziecka są Polakami, to nie wyobrażam sobie, że można rozmawiać przy obiedzie po angielsku”

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Od wielu lat jest ulubienicą najmłodszej publiczności, choć na jej koncertach znakomicie bawią się całe pokolenia. Na scenie łapie natychmiastowy kontakt z dziećmi, rozmawia z nimi, często mówi im w zabawie o wartościach, ważnych rzeczach w życiu dziecka. Jej piosenki nie tylko błyskawicznie wpadają dzieciom w ucho, ale uczą najmłodszych, że warto pomagać innym, kochać rodziców, że dzieci o różnych kolorach skóry są takie same.

W sobotę, 9 marca br w Polsko-Amerykańskim Centrum Kulturalnym w Passaic odbył się koncert Majki Jeżowskiej. Po nim artystka udzieliła specjalnie dla naszego portalu wywiadu. O tym, jak ważne jest uświadamianie polonijnych dzieci o ich pochodzeniu, rozmawianie z nimi w języku polskim, ogromnej roli rodziców w przekazywaniu dziecku polskich tradycji, swoim życiu w Stanach Zjednoczonych oraz ciekawych konkursach i projektach, których jest ambasadorką, rozmawia z Martą Kustek.
Zapraszamy!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *