DPS

„Letnie hobby czyli walczymy z rekinami”

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
Fot. www.abcnews.go.com

Fot. www.abcnews.go.com

Do letnich hobby można również zaliczyć zmagania z rekinami. Oczywiście na własne życzenie, a nie
z przypadku. 24-letni Elliot Sudol z Massachusetts uznaje wrestling z rekinem za najlepszą rzecz na świecie. Młody mężczyzna w ciagu ostatnich 8 miesięcy złapał 100 rekinów i wypuścił je na wolność. Ostatnią walkę
z rekinem stoczył niedawno na plaży w Nantucket, MA, której przyglądało się 20 osób.

Sudol łowił ryby, gdy zauważył, że ktoś podjada je w wodzie. Jako doświadczony rybak nie miał żadnych wątpliwości, że swoją zdobyczą dzieli się z rekinem. Zarzucił więc wędkę z przynętą w postaci nadgryzionej ryby i już po 2 minutach na drugiej stronie wędki wisiał rekin. Przez 45 minut trwało zmaganie się mężczyzny z 200 funtowym rekinem. W końcu wszedł on do wody i wyciągnął swoją zdobycz za ogon na piasek.

W czasach, gdy wszyscy jesteśmy w Internetowej sieci, natychmiast pojawiły się filmiki, pokazujące mężczyznę
z rekinem. Oglądamy z córkami zdarzenie na plaży.

– Crazy man! – zawołały.

Plażowicze, przyglądający się walce, mieli mieszane uczucia. Jedni podziwiali mężczynę i bili brawa. Drudzy kręcili głowami.

Osobiście nie polecam na wakacje łapania rekinów. Adrenalinę można podnieść sobie w bezpieczniejszy sposób.

Danuta Świątek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *