Warsztaty przygotowawcze do Konkursu Matematycznego Kangur

2051537821Już 10 września w Fundacji Noble Planners rozpoczynają się warsztaty przygotowujące dzieci do popularnego, corocznego konkursu Kangur Matematyczny.

Warsztaty Matematyczne będą odbywać się co tydzień i prowadzone będą w czterech grupach wiekowych: 6-8 lat, 8-10 lat, 10-12 lat, 12-14 lat w języku polskim oraz angielskim. Będą przygotowywać dzieci do udziału w kolejnym konkursie matematycznym, który odbędzie sie 20-go marca 2014 r. Warsztaty mają na celu usprawnić logiczne myślenie, nauczyć dedukować pod kątem matematyki, uwzględniając jednocześnie materiał, który uczestnicy będą opracowywać w szkołach amerykańskich.

Każdy uczestnik warsztatów przygotowawczych otrzyma personalne konto internetowe w serwisie matematycznym Kangur, dzieki czemu uzyska 24-godzinny dostep do materiałów szkoleniowych.

Warsztaty prowadzone będą przez instruktora warsztatów Matematycznych Kangur Antoniego Filipiuka.

Harmonogram zajęć prowadzonych w języku polskim:

5:00-5:55pm – Kangur Matematyczny Pl ( I grupa – 6- 8 lat, Zaczki)
6:00-6:55pm – Matematyczny Pl ( II grupa – 6- 8 lat, Maluchy)

5:00-5:55pm – Kangur Matematyczny Pl ( III grupa – 10-12 lat, Beniaminy)
6:00-6:55pm – Matematyczny Pl ( IV grupa – 12-14 lat, Kadeci)

Zgłoszenia

Wszystkie spotkania odbywaja sie w naszej siedzibie: 67-19 Central Avenue, Glendale, NY 11385.

Zgłoszenia: tel. 718.578.9129, email: info@NoblePlanners.org