DPS

Zajęcia i warsztaty dla dzieci z Fundacją Noble Planners

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

kl

Wraz z początkiem września Fundacja Noble Planners zaprasza do zapisów na zajęcia edukacyjne dla najmłodszych (od 2-5 lat) oraz do zapisów na jedyne w swoim rodzaju warsztaty rozwijające dla dzieci w wieku od 5-15 lat!* Zajęcia dla najmłodszych, prowadzone w języku polskim, zostają przeobrażone w serię zajęć kreatywno-odkrywczych, dogłębnie stymulujących rozwój umysłowy każdego dziecka.

Klasy dla najmłodszych

KREATYWNE SOWY:
poniedziałki od 9:30 am – 10:30 am ( 2-3-latki, instruktorka: p. Danusia) oraz od 5:30 pm – 6:30 pm ( 3-5 latki, instruktorka: p. Dominika)

MUZYKALNE SOWY:
środy od 10:00 am – 11:00 am (2-3 latki, instruktorka: p. Agata) oraz od 3:45 pm – 4:45 pm (3-5 latki, instruktorka: p. Agata ).

Dla dzieci, które pasjonują się naukami ścisłymi – chemią, biologią, geologią, fizyką – 11-go września rozpoczynają się zajęcia Klubu Młodych Odkrywców – gdzie wszyscy uczestnicy będą przeobrażać się w Małych Naukowców oraz badać, wysnuwać wspólnie tezy oraz wnioski.

KLUB MŁODYCH ODKRYWCÓW:
środy od 5:30pm-6:25pm ( 5-9 lat, instruktor: p. Antoni) oraz od 6:30pm-7:30pm (9 lat wzwyż, instruktor: p. Antoni)

Pasjonaci matematyki mogą uczestniczyć w warsztatach Kangura Matematycznego, podczas których nie tylko będą zaznajamiać się z tajnikami zadań matematycznych, ale także będą usprawniać logiczne myślenie oraz sposoby dedukcji.

KANGUR MATEMATYCZNY:
wtorki od 5:30 pm – 6:25 pm (6-8 lat, instruktor: p. Antoni) oraz od 6:30 pm-7:30 pm (8-10 lat, instruktor: p. Antoni),
czwartki od 5:30 pm – 6:25 pm (10-12 lat, instruktor: p. Antoni) oraz od 6:30 pm-7:30 pm (12-15 lat, instruktor: p. Antoni)

Dzieci o humanistyczych zainteresowaniach fundacja zaprasza w każdy poniedziałek na zajęcia, podczas których każdy może dać się ponieść się wyobraźni, zaznajomić się z przeróżnymi technikami plastycznymi, tworząc artystyczne projekty.

ZAJĘCIA PLASTYCZNO-ARTYSTYCZNE:
poniedziałki od 6:45 pm – 8:00 pm (instruktorka: p. Krysia).

Fundacja prowadzi również nabór na zajęcia RUCHLIWE SOWY (zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu dla dzieci w wieku od 4-14 lat z instruktorką, p. Dominiką), jak rownież na WARSZTATY SZACHOWE (dla dzieci w wieku od 4-14 lat z instruktorem, p. Bogdanem).

Liczba miejsc ograniczona. Po więcej informacji odnośnie zapisów, kontakt na email: info@NoblePlanners.org lub tel: 718.578.9129 lub na stronie www.nobleplanners.org
Noble Planners jest organizacją niedochodową. Wszelkie czesne oraz wpłaty na rzecz Noble Planners mogą być odpisywane od podatku dochodowego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *