DPS

„Jesienne rozmowy o książce” – spotkanie z Barbarą Kosmowską, Marianną Borawską i Michałem Ogórkiem w Copiague, LI.

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Plakat - cala polonia czyta dzieciom

3 października 2013, o godz. 18:30 odbedzie sie spotkanie z spotkanie z  Barbarą Kosmowską – autorką książek oraz słuchowisk dla dzieci i młodzieży, Marianną Borawską – wykładowcą akademickim, bibliotekoznawcą, specjalistą literatury dziecięco-młodzieżowej oraz Michałem Ogórkiem – polskim  dziennikarzem, krytykiem  filmowym, felietonistą  i satyrykiem.

Organizatorzy zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych – wstęp wolny! Ponieważ rok 2013 jest rokiem Juliana Tuwima w programie spotkania odbędą się również konkursy czytelnicze dotyczące jego twórczości z nagrodami. Będzie również wystawa Szczepana Sadurskiego pt.” Tylko osioł nie czyta”, raffles i poczęstunek.

Siedziba PSFCU w Copiague
314 Great Neck Rd.
Copiague, NY 11726 

Kontakt i szczegóły dotyczące spotkania:
Marta Wesolowski – martawes@yahoo.com – koordynator kampanii CPcd
Dorota Andraka – andraka@aol.com   
Małgorzata Leniartek – mleniartek@psfcu.net

Organizatorzy: Centrala Polskich Szkół Dokształcających, Polsko – Słowiańska Federalna Unia Kredytowa – oddział w Copiague oraz Polonia of Long Island, Inc.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *