“Z Książką za Pan Brat!”- warsztaty edukacyjne Z Grzegorzem Kasdepke

Kasdepke09 074“Z Książką za Pan Brat!” – warsztaty edukacyjne połączone ze spotkaniem autorskim z bajkopisarzem Grzegorzem Kasdepke.

Data: 10 październik 2013r. (czwartek)

Godzina: 6:00pm

Adres: 71 India Street, 2-gie piętro, Brooklyn, NY, 11222

Wstęp: bezpłatny!

Rejestracja: obowiązkowa na email: info@NoblePlanners.org ( Prosimy podać imiona i nazwiska uczestników oraz wiek dzieci i oczekiwać potwierdzenia drogą emailową. Tylko osoby z potwierdzoną rezerwacją będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu.)

Warsztaty są organizowane w ramach projektu organziacji Noble Planners „Czytajmy Książki 2013” oraz w ramach projektu fundacji ABC XXI „Cała Polonia czyta dzieciom”.

Warsztaty adresowane są do dzieci oraz młodzieży polonijnej w wieku od 4-15 lat.

UWAGA: ilość miejsc ograniczona! Książki Grzegorza Kasdepke będzie można nabyć na miejscu.

One Response to “Z Książką za Pan Brat!”- warsztaty edukacyjne Z Grzegorzem Kasdepke

1. Eliza Sarnacka-Mahoney September 27, 2013 at 4:25 pm

Ojoj! Nasz ulubiony autor. Zazdroszczę, że nas tam nie będzie! Nie wierzę, że jest jeszcze wśród rodziców ktoś, kto nie zna p. Kasdepke, ale jeśli jest, a mieszka w okolicach NJ to niech czym prędzej idzie na te warsztaty z dzieckiem, a na pewno nie pożałuje, i przy okazji pozna jednego z najlepszych współczesnych autorów dla dzieci w Polsce.

Polecam — Eliza Sarnacka-Mahoney