Akcja “Zostań Świętym Mikołajem” – podziękowanie od organizatorów.

DSCN0682-1

W sobotę, 7 grudnia zakończyliśmy akcję „Zostań Świętym Mikołajem” na Long Island. Akcję przeprowadziliśmy po raz 10-ty, a ogólnie to już 14-sty rok, w którym wysyłamy świąteczne paczki ze słodyczami, ubraniami, przyborami szkolnymi i środkami czystości do różnych ośrodków opiekuńczo – wychowawczych i domów dziecka w Polsce.

Pragniemy wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie podziękować, ponieważ dzięki Państwa wielkim sercom udało nam się wysłać 7 paczek do 6 ośrodków opiekuńczo – wychowawczych i domów dziecka w Polsce.

Dziękujemy przede wszystkim:

Dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i uczniom Polskiej Szkoły Dokształcającej im. Z. Herberta w Copiague.
Organizacji Polonia of Long Island, Inc.
Polish Business Network
Expres Travel
Doma Export

Z wyrazami szacunku,

Marta Wesołowski – koordynator akcji „Zostań Świętym Mikołajem”

PS. Jeżeli chcieliby Państwo przekazać używaną odzież, środki czystości lub przybory szkolne potrzebującym dzieciom w Polsce, prosimy o kontakt z Redakcją DPS.

2013-11-23 14.26.09

2013-11-26 11.21.16

DSCN0708

One Response to Akcja “Zostań Świętym Mikołajem” – podziękowanie od organizatorów.

1. Aneta December 12, 2013 at 9:35 pm

Wielkie brawa dla polonijnych rodzin z Long Island!