DPS

Pierwszy Bal Radio RAMPA i rozwiązanie plebiscytu “Polak z Pasją”

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Web-Poster-S-V2

Prężnie działające Radio Rampa zaprasza na swój pierwszy bal, który odbędzie się 15 lutego 2014 roku o godz. 7:30 p.m. w sali Grand Prospect Hall na Brooklynie.

Podczas balu nastąpi rozwiązanie pierwszej edycji plebiscytu „Polak z Pasją 2013 oraz wręczenie statuetki “Mikrofon Radio RAMPA” oraz nagrody głównej: czeku w wysokości $2000. Przyznana będzie również Nagroda Słuchaczy w wysokości $1000.

Nominowani w plebiscycie „Polak z Pasją 2013” to: pisarz i autor książki „Relikwie” Piotr Puchalski, aktorka
i reżyserka Anna Łakomy, sopranistka Ewa Maria Lewandowska, założyciel klubu motocyklowego Unknown Bikers w Nowym Jorku Daniel Sadowski, prawnik i działaczka społeczna Anna Rożek, Sopranistka i Śpiewaczka operowa Klaudia Morelowska, oraz Sopranistka i nauczycielka Śpiewu Zuzanna Ducka – Lubas.

Zwycięzca wybrany zostanie przez jury w składzie: Prezes Fundacji Kościuszkowskiej Alex Storożyński, Prezes Phoenix Construction i Polonia NY Soccer Team Michał Siwiec, Chief Member Relationship Officer Polsko Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej Zbigniew Rogalski, Prezes Ilona Lee PR Ilona Lee, oraz dyrektor Polish Business Network i aktywny członek Polonia of Long Island Marta Wesołowski.

Gośćmi honorowymi balu będą ludzie pasji i sukcesu: polski mistrz boksu Tomasz Adamek, dziennikarz Marcin Wrona oraz polski projektant mody z Ibizy, Daniel Jacob Dali.

15 lutego to również czas Walentynkowy, z związku z tym organizatorzy zachęcają do uczestnictwa w Balu.

Bal przewidywany jest w godzinach od 7:30 p.m. do 12:30 a.m.

Początek godzina koktajlowa, z ciepłym bufetem. Następnie podana zostanie pięciodaniowa kolacja. Nie zabraknie również słodkości. Przez cały czas trwania Balu do dyspozycji będzie open bar. A taneczną zabawę zapewni muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Awangarda.

Cena biletu: $150 od osoby dorosłej, oraz $125 od studentów. Przy stoliku zasiada 10 osób.

Rezerwacje: tel. 917 – 688 – 2424 lub 646-481-8598, e-mail: Bal@RadioRAMPA.com

Bilety: https://www.eventbrite.com/e/radio-rampa-ball-tickets-10119783545

Oraz w sprzedaży pod adresami:

Rampa Millennium
133 Greenpoint Ave
Brooklyn, NY 11222
(718) 389-1818

COMPiK
401 North Wood Ave
Linden, NJ 07036
(908) 737-0990

Więcej informacji www.RadioRAMPA.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *