DPS
No Comments

“Otwarte serce i dialog, tego potrzebuje dzisiaj młodzież” – wywiad z o. Dominikiem Libiszewskim

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ojciec Dominik Libiszewski OSPPE z Sanktuarium Maryjnego w Doylestown w Pensylwanii jest dobrze znany w środowisku polonijnym. To właśnie dzięki jego posłudze w Amerykańskiej Częstochowie organizowane są między innymi rekolekcje dla rozwiedzionych oraz wiele innych spotkań. W swojej pracy związany jest z kilkoma grupami: z młodzieżą i z nauczycielami z Polskich Szkół Dokształcających, dla których od wielu lat głosi rekolekcje, oraz młodzieżą uzależnioną, z którą pracuje w ośrodku dla narkomanów “One Day” w Pensylwanii. Jest z nimi w czasie ich odtruwania i powracania do normalnego życia.

Realizacja: Marta Kustek, Marcin Kapron

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *