DPS

Rusza Kids Academy Day Care

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

przedszkole

Kids Academy Day Care to nowo otwarte przedszkole w Lindenhurst – Long Island dla maluchów w wieku 3 – 5 lat, które realizuje program w oparciu o teorię Inteligencji Wielorakich.

Teoria Wielorakich Inteligencji pomaga dzieciom zrozumieć możliwości swoje i innych, pokazuje, jak użyć swych mocnych stron, i jak poprawić słabe, buduje poczucie własnej wartości w dzieciach, pomaga dzieciom lepiej zdobywać wiedzę przez doświadczanie przez nich niezapomnianych wrażeń, w które zaangażowane są ich wszystkie zmysły, doskonali podstawowe umiejętności dzieci.

Wychowawcy pracują z dziećmi w oparciu o podręczniki „Zabawy Fundamentalne”, które są kompleksowym programem wszechstronnego wspierania rozwoju dziecka od drugiego do szóstego roku życia. Program oparty jest na teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera i zawiera około 400 przepisów na zabawy rozwijające dziecko we wszystkich sferach.

Program Zabaw FundaMentalnych jest skonstruowany jak piramida z klocków – logicznych działań, które kształtują umiejętności, formują charakter i wartości. Konstrukcja piramidy jest planem, na którym oparto cały program. Fundamenty piramidy to: miłość okazywana dziecku, zapewnienie bezpieczeństwa i zabawa.

Przedszkole zapewnia całodzienne wyżywienie (własna kuchnia), wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz nowoczesne program nauczania.

Zapisy oraz bliższe informacje: tel. 631 774 7790
www.kidsacademy.us

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *