DPS
No Comments

“Marzyciel”

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

“W życiu wszystko może być najważniesze i nic nim nie może być. To TY zawsze masz wybór i nadajesz kształt swojemu życiu. Jesteś kreatorem swojego życia. Już w tym momencie możesz zacząć je zmieniać, podejmując wiele decyzji, które być może odkładałeś na później.
(…) Świat nie należy do odważnych. Do nikogo nie należy, każdy z nas jest jego częścią. Dlatego marz, planuj, kochaj, z odwagą i wiarą zmieniaj świat.”

To cytaty z książki “Wstań i Jedź”, napisanej przez Łukasza i Małgosię Krasoń. Słowa coraz cześciej dzisiaj spotykane, w książkach, publikacjach zachęcających do poznawania samych siebie, podążania za swoimi pasjami, poszukiwania swojego szczęścia w życiu. Jednak w przypadku Łukasza i Małgosi nabierają one szczególnego znaczenia, przede wszystkim z powodu, że są oboje, a właściwie ich historia, realnym potwierdzeniem tego, o czym mówią. Konsekwentnie podążają za swoimi pragnieniami pokonując bariery, które wielu wydają się nie do przeskoczenia.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu zrealizowanego przez Sylwię Michałowską dla TVP2. Zdjęcia: Ireneusz Kocon. Dźwięk: Janusz Wiechowski.

Jednocześnie już teraz zapraszamy na spotkania z Łukaszem pt. “Koniec z narzekaniem – spotkanie z marzycielami”, które odbędą się w litopadzie br. w Nowym Jorku, Bostonie,MA, Trenton,PA, Copiague,NY i Bridgeport, CT. Szczegółowe informacje na temat spotkań już wkrótce na naszym portalu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *