DPS

„Opowieści wigilijne dla dzieci. PWN i przyjaciele”

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

opowiesci wigilijne

Dla wszystkich sympatyków świątecznych historii Wydawnictwo Szkolne PWN udostępniło internetową wersję „Opowieści wigilijnych dla dzieci. PWN i przyjaciele”, której autorami są dzieci i młodzież do 18 lat. Zbiór opowiadań powstał w efekcie przeprowadzonego Konkursu na napisanie opowiadania, bajki lub wiersza o tematyce świątecznej dla dzieci w wieku szkolnym lub przedszkolnym, który zakończył się 11 grudnia br. Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz kultywowanie tradycji. 10 najlepszych tekstów organizatorzy opublikowali w formie elektronicznej. Polecamy!

„Opowieści wigilijne dla dzieci. PWN i przyjaciele” TUTAJ

DPS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *