DPS

Świąteczne życzenia dla czytelników naszego portalu od Czarodziei z Kaszub

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Czarodzieje z Kaszub

Pochodzą z Pomorza, głównie z gmin Kartuzy i Żukowo i są jedynym rockowym dziecięcym zespołem wykonującym autorski materiał. Czarodzieje z Kaszub to grupa 10 dzieci w wieku 7-11 lat, występujących przy akompaniamencie dorosłych rockowych muzyków w składzie 2 gitary elektryczne, bas i perkusja. Zespół koncertuje na imprezach dla wielotysięcznej publiczności, ich piosenki emitują lokalne i ogólnopolskie stacje radiowe i telewizyjne. Młodzi muzycy występowali do tej pory m.in. na antenie radiowej Trójki, w znanych programach telewizyjnych “Mam Talent” i “Familiada”. Szczegółowe informacje o Czarodziejach z Kaszub można znaleźć na stronie zespołu www.czarodziejezkaszub.pl lub YouTube.

Dla czytelników naszego portalu, ze specjalną świąteczną dedykacją piosenka Wesołych Świąt w wykonaniu młodych muzyków. Dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *