DPS
No Comments

Świąteczny Nowy Jork – zdjęcia

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Jednym z powodów, dla których warto odwiedzić Nowy Jork właśnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia, są świąteczne dekoracje miasta, których ilości prawdopodobnie nie zostały jeszcze pobite przez żadne inne miasto na świecie. Mikołaje, choinki z tysiącem ozdób, światełka na budynkach i drzewach, świąteczne iluminacje i wystawy na witrynach sklepów, ozdoby i szopki – w tym okresie Nowy Jork zamienia się w prawdziwie bajkowe miasto. I nawet wówczas, kiedy tak jak w tym roku, nie ma ani odrobiny śniegu, który zwykle podnosi magiczny klimat miasta w tym czasie, bożonarodzeniowe dekoracje doskonale go zastępują w tworzeniu tej świąteczno – noworocznej wyjątkowości.

Zdjęcia: Marta Kustek

IMG_6749x

IMG_6754x

IMG_6746x

IMG_6744x

IMG_6743x

IMG_6741x

IMG_6738x

IMG_6736x

IMG_6732x

IMG_6728x

 Bergdorf Goodman

Bergdorf Goodman Bergdorf Goodman

Bergdorf Goodman Bergdorf Goodman

Bergdorf GoodmanIMG_6718x

 Bergdorf Goodman

Bergdorf Goodman Bergdorf Goodman

Bergdorf Goodman Bergdorf Goodman

Bergdorf GoodmanIMG_6706x

Schwarz Toys

Schwarz ToysSchwarz Toys

Schwarz ToysTiffany

TiffanyTiffany

TiffanyTiffany

TiffanyTiffany

TiffanyTiffany

TiffanyTiffany

TiffanyHenri Bendel

Henri BendelDolce & Gabana

Dolce & GabanaTommy Hilfiger

Tommy HilfigerSalvadore Ferragano

Salvadore FerraganoSalvadore Ferragano

Salvadore Ferragano

Ermenegildo Zegda

Ermenegildo Zegda

Burberry

Burberry

Burberry

Burberry

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *