DPS
No Comments

“Greenpoint. Przemiany” 2014 – materiał filmowy

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Materiał filmowy, który jest podsumowaniem ubiegłorocznego projektu “Greenpoint. Przemiany” realizowanego na Greenpoincie w Nowym Jorku ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą.” “Greenpoint. Przemiany” to seria wydarzeń kulturalno-społecznych, zrealizowanych przez Fundację Culture Shock od maja do grudnia 2014 roku. W programie znalazły się warsztaty, koncerty, projekcje filmów, akcja sąsiedzka. Aktywności te skierowane były do mieszkających tam Polaków, osób polskiego pochodzenia oraz wszystkich nowojorczyków, zainteresowanych polską historią i kulturą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *