DPS

Grupa młodzieżowa z parafii św. Józefa w Rockville, CT zaprasza!

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

6-5

Grupa młodzieżowa „Carpenter’s 4 Christ“ działająca przy parafii św. Józefa w Rockville, CT (33 West Street, Vernon-Rockville, CT 06066) zaprasza młodzież w swoje szeregi. Bez różnicy do której klasy szkoły średniej uczęszczasz, czekamy na Ciebie w każdą drugą i czwartą niedzielę miesiąca po Mszy Świętej o 11:30 am (spotkania odbywają się w języku angielskim w godzinach od 12:30 pm do 2:30 pm).

Za nami wiele różnych Bożych wyczynów w których zawsze staramy się łączyć religię chrześcijańską z dobrą zabawą, a teraz przygotowujemy się do wystawienia Misterium Męki Pańskiej w naszym parafialnym kościele 27 marca 2015 roku, na które już dzisiaj wszystkich zapraszamy!

Drodzy młodzi! Czekamy na Ciebie, stań się jednym z nas!

O. Dominik Libiszewski

4-3

3-13

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *