DPS

Tancerze Joseph’s Dance Studio podbili Montreal

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
Sandra Spernacka i Stanislav Pavlov

Sandra Spernacka i Stanislav Pavlov

 

W dniach 12-15 lutego w hotelu Hilton Bonaventure Montreal w Kanadzie odbył się turniej tańca towarzyskiego La Classique Du Quebec. W odróżnieniu od turniejów amerykańskich impreza była zorganizowana w iście europejskim stylu, w sali pięknie udekorowanej kwiatami.

W turnieju wzięło udział 4 pary Joseph’s Dance Studio Józefa Pałki, które zajęły następujące miejsca:

Anna Kaczmarski – Patryk Płoszaj: Youth i Under 21, 1 miejsce, standard

Emily Chervinsky – Peter Kaczmarski: Junior I Gold, 2 miejsce, standard

Veronika Ludwiszewski – Michael Kaczmarski: Pre-Teen II Silver i Gold, 1 miejsce, standard i latin

Sandra Spernacka-Slanislav Pavlov: Amature Rising Star 1 miejsce i Under 21  3 miejsce, standard

“Bardzo się cieszę, że śladami Ani i Patryka oraz Sandry i Stanislava idą kolejne młode pary” – powiedział Józef Pałka – “Rokują one bardzo duże nadzieje. Praktycznie w każdym turnieju lokują się w ścisłej czołówce. Dowodem ich osiągnięć były lokaty na MAC w styczniu oraz w turnieju Golden Star w ubiegłym tygodniu. Wiąże z tymi parami wielkie nadzieje medalowe na zbliżających się Mistrzostwach Ameryki pod koniec marca w Baltimore.”

Agnes Mierzwa

 

Ania i Patryk w walcu angielskim

Ania i Patryk w walcu angielskim

Veronika Ludwiszewski  i Michael Kaczmarski

Veronika Ludwiszewski i Michael Kaczmarski

Emily Chervinsky i Peter Kaczmarski

Emily Chervinsky i Peter Kaczmarski

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *