DPS
No Comments

“Dzień Przedszkolaka” w Polskiej Szkole im. H. Sienkiewicza w Nowym Jorku

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

W sobotę, 14 kwietnia, w Polskiej Szkole Dokształcającej im. Henryka Sienkiewicza na Brooklynie w Nowym Jorku, oddano głos najmłodszym. Zorganizowano Dzień Przedszkolaka, na którym maluchy mogły pochwalić się swoimi muzycznymi i aktorskimi umiejętnościami. “Liczba najmłodszych uczniów naszej szkoły znacząco wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat”- powiedziała Anna Kubicka, dyrektor szkoły – “Pierwsza klasa przeszkolna, która powstała w szkole w 2010 roku liczyła 25 przedszkolaków, dziś mamy ich już 100! ”

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów występów przedszkolaków.

Realizacja: Andrzej Cierkosz

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *