DPS
1 Comment

Kolonie w Albatrosie dla polskich dzieci

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

IMAG0534

Jak co roku, na letnie kolonie w przepięknej, malowniczej leśnej scenerii zaprasza polskie dzieci w wieku od 8 do 15 lat, Ośrodek Albatross w Pensylwanii. Cały pobyt wypełniony jest mnóstwem atrakcji. Dzieci mogą podziwiać słynne wodospady Bushkill Falls, wyładować nadmiar energii w wodnym parku Camel Beach, poczuć się jak John Wayne zwiedzając konno zielone szlaki Pennsylwanii, podziwiać odwagę kowboi, próbujących jak najdłużej utrzymać się na rozwścieczonym bykach podczas zawodów RODEO, a także penetrując tajemnice głębokich jaskiń, kopalni i tunelów czy zagłębiając się w historie tych fascynujących miejsc. Dla dzieci chcących sprawdzić granice swojej odwagi, wytrzymałości, sprawności fizycznej, a także pracy w zespole organizatorzy proponują ziplining, spływ pontonowy bystrym nurtem Delaware oraz planowanie taktyki wojennej, by moc przetrwać na pełnym froncie w polach walki Paintball. A wieczorem, rozrywka przy ognisku!

Organizatorzy zapewniają klimatyzowane 2-osobowe pokoje z łazienkami i lodówkami, pełne wyżywienie (4 posiłki). W programie również wycieczki do zoo, fun parku, water parku, paintball, wodospady, aligator farm, fabryka czekolady i precli, wyjazdy nad jeziora, zwiedzanie kopalni, jazda konna oraz wiele innych. Na terenie ośrodka: zabawy w podchody, dyskoteki, ogniska, talent show i zabawy sportowe. Do dyspozycji dzieci: kort tenisowy, boisko do koszykówki i piłki nożnej, siatkówki i basen.


Adres:
Albatross Resort
127 Rita Drive
Newfoundland, PA 18445

Tel: (570) 676-5564

Szczegółowe informacje i zapisy: Marcin Krzywda, tel. (518) 791 9946

albatrossresort@verizon.net

Cena za tygodniowy pobyt (jedno dziecko): 450$ (zniżki w przypadku rodzeństwa)

Więcej informacji na stronie http://albatross-polonia.com/

Zdjęcia: archiwum Ośrodka Albatross

DSC_0486

DSC_0629

DSC_0952

IMAG0534

DSC_0095

DSC_0106-1

DSC_0150

DSC_0220

DSC_0390

One Response to Kolonie w Albatrosie dla polskich dzieci

  1. Ania Borto June 9, 2015 at 5:02 pm

    Szkoda, ze dopiero teraz sie o tym dowiedzialam gdy plany letnie mam juz gotowe na to lato – ale fajna sprawa! Bede pamietac o koloniach na przyszly rok.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *