DPS
No Comments

„Zapisy do Polskiej Szkoły w Moss na 2015/2016”

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

logo_libratusPolska Szkoła w Moss  jako pierwsza szkoła w Norwegii realizuje obowiązek szkolny w rozumieniu prawa polskiego w trybie tzw. nauczania domowego. Dzieci uczęszczające do tej szkoły otrzymują państwowe świadectwa zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, które upoważniają do kontynuowania nauki w Polsce oraz państwowe legitymacje szkolne uprawniające do ustawowych zniżek. Scenariusze zajęć przygotowywane są zgodnie z podstawą programową obowiązującą w Polsce (http://www.libratus.edu.pl/ )

Szkoła przyjmuje zapisy na nowy rok szkolny 2015/ 2016 dzieci w wieku od 2 do 15 lat. Kwestionariusz przyjęcia dziecka do szkoły w zakładce pliki do pobrania. Dokumenty można przesłać na adres email stowarzyszeniedziecipolsce@gmail.com

 

Polskie Szkoły Internetowe Libratus wspierają rodziców w edukacji swoich dzieci w zakresie:

  • Zerówki (5 lat)
  • Szkoły Podstawowej (6, 7 – 12 lat)
  • Gimnazjum (13 – 15 lat)

Polskie Szkoły Internetowe Libratus to innowacyjny projekt edukacyjny pomagający dzieciom Polaków przebywających za granicą w utrzymaniu kontaktu z Ojczyzną. Założeniem Szkół Libratus jest stworzenie dzieciom i młodzieży warunków do nauki według polskiego systemu oświaty przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz Internetu. W projekcie uczestniczą polskie rodziny z całego świata. Materiały edukacyjne, udostępniane poprzez Internetową Platformę Edukacyjną, zostały przygotowane przez nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym oraz dostosowane do specyfiki tzw. nauczania domowego, w którym Polskie Szkoły Internetowe Libratus pomagają rodzicom w edukacji swojego dziecka.

Naukę w ramach projektu Libratus można odbywać w dowolnym czasie i miejscu. Nowoczesny system edukacji pozwala uczniowi wraz z rodzicami na realizację materiału z zajęć w dogodnej dla niego lokalizacji i porze.

Polskie Szkoły Internetowe Libratus to doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które:

  • przebywają poza granicami Polski,
  • chcą realizować podstawę programową obowiązującą w szkołach w Polsce,
  • chcą zdobyć wiedzę i umiejętności ułatwiające powrót do szkół w Polsce,
  • chcą odbywać naukę w domu wraz z rodzicami – w postaci tzw. nauczania domowego.

Program Szkół Libratus został przygotowany przez doświadczoną kadrę pedagogiczną, która została przeszkolona w zakresie toworzenia scenariuszy lekcji oraz materiałów edukacyjnych na potrzeby Internetowej Platformy Edukacyjnej. Dyrekcja Szkół Libratus posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu placówek edukacyjnych. Materiały edukacyjne zostały przygotowane zgodnie z obowiązującą podstawą programową, w oparciu o największe współczesne wydawnictwa szkolne i pedagogiczne.

Naukę w Szkołach Libratus można rozpocząć od dowolnego poziomu przewidzianego w ofercie Szkoły.

Polskie Szkoły Internetowe Libratus
ul. Szlak 20/7
31-153 Kraków
Sekretariat: +48 12 44 66 865
sekretariat@libratus.edu.pl
skype: Libratus

http://www.libratus.edu.pl/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *