DPS
No Comments

“Slowianka czyta dzieciom” – spotkania czytelnicze dla dzieci na Ridgewood

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

zdj_tka_237Na czytanie dzieciom polskich bajek, wierszy i opowiadań zaprasza w każdy poniedziałek o godz. 10.00 polski sklep Słowianka, mieszczący się na Ridgewood, przy 62-42 Forest Ave. Spotkania są bezpłatne i mają na celu szerzenie polskiego języka i kultury.

Na najbliższym spotkaniu dzieci będą mogły posłuchać m.in. bajek Rzepka, Zosia Samosia, Żaba, Kwoka, Murzynek Bambo, Abecadło i innych. Dodatkowo, każde dziecko otrzyma kubeczek świeżego,   ­wyciśniętego soku z owoców i warzyw (jabłko, truskawka, ananas, arbuz i marchewka).

Liczba miejsc jest ograniczona; prosimy o telefoniczne lub e-mailowe rezerwowanie miejsc: (​718­366­7100) ​lub a.nowicka@snpdeli.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *