DPS
No Comments

“Widziane stąd” w klubie Amber. 13 lipca

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

WidzianeStad_Okladka-01

W poniedziałek 13 lipca 2015 r. o godz. 19:00 w klubie Amber na Greenpoincie (71 India Street) odbędzie się spotkanie z redaktorem  Januszem M. Szlechtą– autorem wywiadów z Polakami na amerykańskiej ziemi pt. Widziane stąd”. 

Ukazywały się do tej pory wywiady – rzeki z interesującymi, wybitnymi wręcz dziennikarzami, aktorami, politykami… Ukazywały się zbiory wywiadów z ludźmi na świeczniku, dobrze znanymi rodakom. “Widziane stąd” to zbiór aż 51 wywiadów z Polakami, których los rzucił do Stanów Zjednoczonych. Tutaj znaleźli swoje miejsce, często dobrą pracę, tutaj założyli swoje rodziny i realizują się na swój sposób.

Janusz M. Szlechta już blisko 20 lat pracuje w “Nowym Dzienniku” –  polonijnej gazecie w metropolii nowojorskiej. Żyje wśród Polonii i służy jej swoim piórem. Zetknął się z wieloma rodakami, współpracował z nimi, rozmawiał i te rozmowy właśnie, różne przemyślenia i doświadczenia, postanowił utrwalić.

Adres:

Klub Amber, 71 India Street, Brooklyn, NY 11222

Tel. 347.971.1938

WSTĘP WOLNY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *