No Comments

Spotkania DPS: “W co się bawić, jak się bawić dwujęzyczne dziecko w domu i na wakacjach. 6 sierpnia.

zabawy z dziecmi

Polonijny portal DobraPolskaSzkola.com serdecznie zaprasza polonijnych rodziców i dzieci na spotkanie z Elizą Sarnacką-Mahoney pt.:

W CO SIĘ BAWIĆ, JAK SIĘ BAWIĆ?

– DWUJĘZYCZNE DZIECKO W DOMU I NA WAKACJACH

Czwartek, 6 sierpnia,  godz. 18.00

The Queens Library at Ridgewood,
20-12 Madison Street Ridgewood, New York

Jakiego rodzaju zabawy, aplikacje komputerowe, gry, filmy, możemy zaproponować naszym dzieciom, aby oprócz dobrej zabawy mogły ćwiczyć polski języki i wzbogacać swoje słownictwo?

Propozycje ciekawego, wesołego a jednocześnie edukacyjnego spędzania czasu przedstawi Eliza Sarnacka Mahoney, autorka wierszy i opowiadań dla dzieci,  scenariuszy przedstawień teatralnych dla dzieci i młodzieży, dziennikarka zajmująca się tematem dwujęzyczności  na  portalu DobraPolskaSzkola.com. Wstęp wolny.