DPS
No Comments

Joseph’s Dance Studio na piknikach parafialnych w Passaic i Hackensack NJ

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

 

Sylwia Sochacka i Konrad Trojanowski

                                                                         Sylwia Sochacka i Konrad Trojanowski

Tancerzy Joseph’s Dance Studio zna już wiele osób na wschodnim wybrzeżu USA.  W niedzielę, 13 września br. piękne układy taneczne członków studia Józefa Pałki mogli oglądać również mieszkańcy Passaic NJ, na pikniku  zorganizowanym przez parafię Matki Boskiej Rożańcowej wraz z proboszczem ks. Stefanem Lasem.

Ksiadz proboszcz Stefan Las, Jozef Palka i tancerze

                                                                 Ksiądz proboszcz Stefan Las, Józef Pałka i tancerze

Tancerze Joseph’s Dance Studio w składzie Agnieszka Szymańska – Victor Lubnicki oraz Sylwia Sochacka – Konrad Trojanowski zatańczyli tańce standardowe i latynoamerykańskie. Obok ich występu,  gości na imprezie zabawiał również zespół ”Polonus” Artura Cwaniowskiego oraz kapela Budzińskiego, która zagrała wiele ludowych i patriotycznych piosenek.

Tancerze w akcji

Księża i Józef Pałka z tancerzami

                                                                                 Księża i Józef Pałka z tancerzami

Uczniów studia Józefa Pałki mogli oglądać też uczestnicy pikniku parafialnego przy kościele Św. Józefa w Hackensack, NJ, który odbył się tydzień wcześniej. Proboszczem parafii jest ks. Wiesław Strządała. W Hackensack oprawę muzyczną zapewnił znany saksofonista i DJ Tomasz Chmielewski.

 

Agnieszka Mierzwa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *