DPS
No Comments

“Jak uczyć dziecko języka polskiego? Dekalog polonijnego rodzica” – webinar Danuty Świątek

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

10 maja 2015 r odbył się webinar na temat dwujęzyczności pt. „Jak uczyć dziecko języka polskiego – dekalog polonijnego rodzica”, prowadziła go dziennikarka portalu DobraPolskaSzkola.com,  Danuta Świątek. Prezentacja w sieci podsuwała podstawowe pomysły, dzięki którym nasze pociechy z pewnością chętniej będą się komunikować w języku polskim, przygotowane na podstawie licznych  spotkań z polonijnymi rodzicami i nauczycielami w sobotnich szkołach, prowadzonych przez portal od blisko trzech lat.

Webinar został zorganizowany przez Fundację Dobra Polska Szkoła oraz Fundację Edukacja dla Demokracji, dzięki wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu “Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *