DPS
No Comments

“Paczka z Ameryki” – relacja filmowa z wystawy prac dzieci

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

“Przez ten projekt chciałabym podkreślić naszą lokalną społeczność, tutaj, na Greeenpoincie w Nowym Jorku, oraz połączyć tą społeczność z naszymi rodakami w Polsce” – mówi artystka Asia Sztencel, pomysłodawczyni i realizatorka projektu “Paczka z Ameryki”.

W ubiegły piątek, 13 listopada, w budynku Agencji NOOKLYN na Greenpoincie odbył się wernisaż prac dzieci, które malowały swoje ulubione nowojorskie miejsca na paczkach, wysyłanych do Polski. Wystawa prac młodych artystów stanowiła drugi etap projektu Asi, kolejnym jest wysłanie paczek do Polski, a następnie śledzenie ich losów  oraz wystawa w Polsce.

Projekt można wesprzeć poprzez stronę: https://www.crowdrise.com/paczkazamerykiparcel/fundraiser/asiasztencel

Facebook Asi Sztencel
https://www.facebook.com/asia.sztencel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *