DPS
No Comments

Spotkanie z fotografią, poezją i balladami w Bloomfield, NJ. 23 kwietnia

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Janusz Szlechta prezentuje swoje ksiazkiIzabela Bacza zaprasza w sobotę, 23 kwietnia 2016 roku, w godzinach od 15.00 do 17.00 na popołudnie z piękną fotografią i interesującą poezją. Aneta Pieróg-Sudoł i Hanka Bielawska zaprezentują swoje fantastyczne zdjęcia (m.in. Manhattan widziany z lotu ptaka), a Janusz M. Szlechta przedstawi swoje dwie książki: wybór wierszy “Pieśń niedokończona” i zbiór wywiadów z Polakami żyjącymi w USA zatytułowany “Widziane stąd”. Spotkanie wzbogaci śpiewem i grą na gitarze Dorota Huculak.

Adres: Van Tassel Funeral Home 337 Belleville Avenue Bloomfield, NJ 07003

 

 

Hania Bielawski i jej fotografieDodatkowe informacje:

Tel. 973-743-1234 lub 973-743-1761
e-mail: izabelabacza@gmail.com
www.vantasselfuneralhome.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *