No Comments

“Szkice na papierze” – wystawa prac Magdaleny Zawadzkiej, Jacka Wolskiego i Janusza Skowrona. 2 września – 17 października

Magda Zawadzka, DZIECI

Od 2 września do 17 października 2016 trwać będzie wystawa szkiców rysunkowych i malarskich trójki artystów Magdaleny Zawadzkiej, Jacka Wolskiego i Janusza Skowrona pt. “Szkice na papierze”. Wystawa  jest 28. pokazem w kameralnej galerii A.R otwierającym czwarty rok swej działalności. Eksponowane prace są różnorodne w technice i temacie.

Magdalena Zawadzka- przez wiele lat mieszkała i tworzyła we Włoszech i Brazylii. Stąd jej szkice nawiązujące do południowych klimatów, pejzaży i ludzi. Jacek Wolski pokazuje ołówkowe szkice postaci. Artysta mieszka i tworzy w Toronto. Janusz Skowron w galerii A.R przezentuje najnowsze szkice rysunkowe i malarskie na papierze, dla których inspiracją był pejzaż zapamiętany z podróży po Stanach.

A.R Gallery

71 India Street