DPS
No Comments

Dwujęzyczne wychowanie it takes a village! – webinar Elizy Sarnackiej – Mahoney

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Na czym polega dwujęzyczne wychowanie, jakie stawia przed rodzicami wyzwania na co dzień, dlaczego tak ważny/kluczowy jest kontakt z innymi osobami mówiącymi po polsku oprócz rodziców? Jaką rolę odgrywają dziadkowie i krewni w dwujęzycznym wychowaniu dziecka i  jak można wykorzystać nowoczesne technologie: Skype, Instant Messanger, Facebook, Face Time, rozmowy telefoniczne, korespondencję i nagrania w nauczaniu języka polskiego?

17 września 2016 r odbył się webinar pt. “Dwujęzyczne wychowanie – it takes a village!“, poprowadzony przez Elizę Sarnacką – Mahoney.

 

 

godlo_senat z podpisem 1Webinar został zorganizowany przez Fundację Dobra Polska Szkoła oraz Fundację Edukacja dla Demokracji, w ramach zlecania przez Kancelarię Senatu zadań w zakresie opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2016 roku.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *