DPS
No Comments

Radio WNVR 1030 AM & 1300 AM w Chicago o Polonijnym Dniu Dwujęzycności

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

polskie-radio-wnvr-1030-am-1300-amZapraszamy do wysłuchania wywiadu Idalii Błaszczyk z radia WNVR 1030 AM & 1300 AM w Chicago z Elizą Sarnacką Mahoney, pomysłodawczynią Polonijnego Dnia Dwujęzyczności oraz jego koordynatorką w Denver, w stanie Kolorado.

 

 

 

godlo_senat z podpisem 1Projekt Polonijnego Dnia Dwujęzyczności przygotowany został przez Fundację Dobra Polska Szkoła z Nowego Jorku oraz Fundację Edukacja dla Demokracji z Warszawy i współfinansowany przez Kancelarię Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach w zakresie opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2016 roku.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *