DPS
No Comments

Konkurs Ministra na najlepsze publikacje promujące historię Polski i historię polskiej dyplomacji

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
Minister Spraw Zagranicznych ogłasza konkurs na najlepszą publikację obcojęzyczną promującą historię Polski i najlepszą publikację w języku polskim z zakresu historii polskiej dyplomacji, które zostały wydane w latach 2015 i 2016. Historycy mogą zgłaszać swoje prace do 15 września 2017 r.
Do konkursu można zgłaszać zarówno monografie naukowe, publikacje popularno-naukowe i edycje zródeł. Dla zwycięzcy Konkursu w kategorii najlepsza publikacja obcojęzyczna promująca historię Polski przewidziano nagrodę pienięzną w wysokości 10 tys. EUR, dla zwycięzcy w kategorii najlepsza publikacja z zakresu historii polskiej dyplomacji – 20 tys. PLN.
Zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie!
 
Więcej informacji na ten temat mozna znalezć na stronie internetowej Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *